Düğün Organizasyonu

Aşkınızın İhtişamını Bizimle Kutlayın

Trabzon Çakırbey Toplantı Düğün Salonumzuda Düğününüzü ister yılın en çok konuşulacak olayı, ister yakın arkadaşlarınız ve aileniz için unutulmaz bir kutlama olarak planlayın, aradığınız mekan ve atmosfer, Çakırbey Toplantı ve Düğün Salonu’nda. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz sayesinde hangi büyüklükte olursa olsun etkinliğinizin olağanüstü olması için çalışıyoruz. Hayatınızın o en özel gününde her şey sizin  için kusursuz bir şekilde yönetilirken, siz ve konuklarınız sadece unutulmaz güzellikte anılar biriktirmekle meşgul olacaksınız.

Trabzon Çakırbey Toplantı Düğün Salonumzuda 1.000 kişi kapasiteli son dakika misafirlerinizin ayakta kalması gibi bir sorunla karşılaşmadan, her misafirinizin nikahınız sırasında sizi net görebilmesini sağlayan yükseltili sahnemizde, elinizde mikrofon olmasa bile size en uzak oturan misafirinize bile verdiğiniz EVET cevabını duyurabileceğiniz ve aynı zamanda içeride çalan müziklerde sesin yüksekliğinden oluşabilecek uğultuyu önleyen yalıtım sistemimiz sayesinde kaliteli müziğin keyfini çıkaracaksınız. 

Trabzon Çakırbey Toplantı Düğün Salonumuzun kolonsuz yapıda olmasının en büyük artılarımızdan biri, bu sayede hiçbir masada konuklarınızın sizi görmesine engel teşkil edecek bir durum oluşmayacak ve kimse oturduğu yerden sahneyi görmek için çaba sarf etmeyecek.

Küçük misafirlerimizi de unutmadık siz düğününüzde eğlenirken aileleri ile birlikte gelen küçük misafirlerimiz ise onlar için yapılmış oyun parkımızda gönüllerince oynayacak, daha küçük misafirlerimiz için ise annelerini rahat ettirmek adına bebek bakım odamızda anneler rahatça bebeğinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Tüm bunların yanı sıra siz değerli misafirlerimizin sağlıklarını en çok önemsediğimiz bu Covid-19 sürecinde pandemiye uygun prosedürde yapılmış tavandaki 23 havalandırma sayesinde içerdeki havayı döndürmeden kirli havayı dışarı atarken temiz havayı salona sirküle eden havalandırma sistemimiz ile bulaşıcılığı en aza indiriyor ve sağlığınızı korumayı hedefliyoruz.

Düğününüz sırasında açık havaya çıkmak isteyen misafirlerimiz için ön cephede terasa açılan giriş çıkışlarımız sayesinde terastaki masalarımızda şehri izlerken terasta bulunan büfemizden misafirlerinize çay ve kahve ikramında bulunarak sizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz.

Ve tüm bunları misafirlerinize sunduğumuz bu salonda bizler güler yüzümüzle tüm organizasyon boyunca yanınızda oluyor ve bu en özel anınızı kendi anılarımıza katarak yolumuza devam ediyoruz. 

Kaşüstü Mh, Devlet Karayolu Cd No: 19/3 Yomra / Trabzon