Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu
Lezzetlerle Dolu, Keyifli Anlar

Özel gala ve davet organizasyonlarında davetlilerinizi muhteşem bir sunum ve zengin ikramlarla ağırlamak unutulmaz bir kokteyl organizasyonu için çok önemlidir. Karşılama, garson, host ve hostes hizmetlerimiz ile birbirinden leziz menüler ve lezzetli ikramlarla organizasyonunuzu eksiksiz bir şölene dönüştürüyoruz. Ayrıca ışık konfeti ve volkan show gibi gösterirler ile de kokteyllerinize renk katıyoruz.

1.000 kişi kapasiteli salonumuzda içeride çalan müziklerde sesin yüksekliğinden oluşabilecek uğultuyu önleyen yalıtım sistemimiz sayesinde kaliteli müziğin keyfini çıkaracaksınız.

Salonumuzun kolonsuz yapıda olması en büyük artılarımızdan biri 7.5 metreye kadar çıkan tavan yüksekliğimiz organizasyonunuzun ferah bir alanda yapılması için ev sahipliği yapıyoruz Bunların yanı sıra siz değerli misafirlerimizin sağlıklarını en çok önemsediğimiz bu Covid-19 sürecinde pandemiye uygun prosedürde yapılmış tavandaki 23 havalandırma sayesinde içerdeki havayı döndürmeden kirli havayı dışarı atarken temiz havayı salona sirküle eden havalandırma sistemimiz ile bulaşıcılığı en aza indiriyor ve sağlığınızı korumayı hedefliyoruz.

Açık havaya çıkmak isteyen misafirlerimiz için ön cephede terasa açılan giriş çıkışlarımız sayesinde şehri izlerken misafirlerinize çay ve kahve ikramında bulunarak sizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz.

Ve tüm bunları misafirlerinize sunduğumuz bu salonda bizler güler yüzümüzle tüm organizasyon boyunca yanınızda oluyor ve bu en özel anınızı kendi anılarımıza katarak yolumuza devam ediyoruz.

Kaşüstü Mh, Devlet Karayolu Cd No: 19/3 Yomra / Trabzon