Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonu
Başarıyı Coşkuyla Karşılayın

Sevgili gençler, yıllarca emek verilmiş bir okul hayatından sonra sona gelinen bu en özel anda bizler bu mutlu anınızı taçlandırmak için buradayız. Kusursuz planlanan bir mezuniyet töreni için Çakırbey Ailesi olarak her ayrıntıyı sizin için düşünüyoruz. Siz sadece anın tadını çıkarın bırakın gerisini biz halledelim.

1.000 kişi kapasiteli salonumuzda içeride çalan müziklerde sesin yüksekliğinden oluşabilecek uğultuyu önleyen yalıtım sistemimiz sayesinde kaliteli müziğin keyfini çıkaracaksınız.

Salonumuzun kolonsuz yapıda olmasının en büyük artılarımızdan biri, bu sayede hiçbir masanın sahneyi görmesi engellenmeyecek ve kimse oturduğu yerden sahneyi görmek için çaba sarf etmeyecek.

Eğlence sırasında makyajı bozulan ya da makyaj tazelemek isteyen gençler lavabo köşelerinde makyajını yapmak yerine kulisimizde oturarak rahatça işlerini halledebilecek.

Tüm bunların yanı sıra siz değerli misafirlerimizin sağlıklarını en çok önemsediğimiz bu Covid-19 sürecinde pandemiye uygun prosedürde yapılmış tavandaki 23 havalandırma sayesinde içerdeki havayı döndürmeden kirli havayı dışarı atarken temiz havayı salona sirküle eden havalandırma sistemimiz ile bulaşıcılığı en aza indiriyor ve sağlığınızı korumayı hedefliyoruz.

Mezuniyetiniz sırasında açık havaya çıkmak isteyen misafirlerimiz için ön cephede terasa açılan giriş çıkışlarımız sayesinde terastaki masalarımızda şehri izlerken terasta bulunan büfemizden misafirlerinize çay ve kahve ikramında bulunarak sizi en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyoruz.

Ve tüm bunları sizlere sunduğumuz bu salonda bizler güler yüzümüzle tüm organizasyon boyunca yanınızda oluyor ve bu en özel anınızı kendi anılarımıza katarak yolumuza devam ediyoruz.

Kaşüstü Mh, Devlet Karayolu Cd No: 19/3 Yomra / Trabzon