Kına Gecesi Organizasyonu

Eğlence ve Gelenekleri Bir Arada Yaşayın

Düğün öncesi olmazsa olmazlardan bir tanesi de kına gecesidir. Kına geceleri daha çok kadınlar arasında gerçekleştiği için gelin adayı kına gecesini unutulmaz kılmak istemektedir. Biz de Çakırbey Ailesi olarak sizin bu isteğinizi tam manasıyla yerine getirmek için buradayız.

1.000 kişi kapasiteli salonumuzda son dakika misafirlerinizin ayakta kalması gibi bir sorunla karşılaşmadan, kolonsuz yapıda olan salonumuzda hiçbir masada konuklarınızın sizi görmesine engel teşkil edecek bir durum oluşmadan, kimse oturduğu yerden sahneyi görmek için çaba sarf etmeyecek ve yükseltili sahnemiz sayesinde kınanız yakılırken her misafiriniz sizin bu özel anınıza şahitlik edebilecek ve bu anı telefonlarıyla ölümsüzleştirebilecekler.

Yüksek seste oluşabilecek uğultuyu önleyen yalıtım sistemimiz sayesinde siz ve misafirleriniz kaliteli müziğin keyfini çıkaracaksınız.

Küçük misafirlerimizi de unutmadık siz düğününüzde eğlenirken aileleri ile birlikte gelen küçük misafirlerimiz ise onlar için yapılmış oyun parkımızda gönüllerince oynayacak, daha küçük misafirlerimiz için ise annelerini rahat ettirmek adına bebek bakım odamızda anneler rahatça bebeğinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Tüm bunların yanı sıra siz değerli misafirlerimizin sağlıklarını en çok önemsediğimiz bu Covid-19 sürecinde pandemiye uygun prosedürde yapılmış tavandaki 23 havalandırma sayesinde içerdeki havayı döndürmeden kirli havayı dışarı atarken temiz havayı salona sirküle eden havalandırma sistemimiz ile bulaşıcılığı en aza indiriyor ve sağlığınızı korumayı hedefliyoruz.

Organizasyon sırasında açık havaya çıkmak isteyen misafirlerimiz için ön cephede terasa açılan giriş çıkışlarımız sayesinde terastaki masalarımızda şehri izlerken terasta bulunan büfemizden misafirlerinize çay ve kahve ikramında bulunarak sizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz.

Ve tüm bunları misafirlerinize sunduğumuz bu salonda bizler güler yüzümüzle tüm organizasyon boyunca yanınızda oluyor ve bu en özel anınızı kendi anılarımıza katarak yolumuza devam ediyoruz.

Kaşüstü Mh, Devlet Karayolu Cd No: 19/3 Yomra / Trabzon