Nişan Organizasyonu

Nişan Organizasyonu
Sonsuz Aşkın Başlangıcını İlan Edin

Bir yola çıkmak için birbirinize herkesin önünde söz verdiğiniz bu özel gününüzde sizin için en iyisi adına çalışıyoruz. Çakırbey Düğün Salonu olarak profesyonel ekibimizle birlikte her an yanınızdayız.

1.000 kişi kapasiteli salonumuzda son dakika misafirlerinizin ayakta kalması gibi bir sorunla karşılaşmadan, her misafirinizin nişanınız sırasında sizi net görebilmesini sağlayan yükseltili sahnemizde,  elinizde mikrofon olmasa bile size en uzak oturan misafirinize bile aile büyüğünüzün kurdelenizi kesmesi sırasında konuştuklarını bağırmadan en uzaktaki misafirinizin bile duyabileceği ve aynı zamanda yüksek sesli müzikten dolayı oluşabilecek uğultuyu önleyen yalıtım sistemimiz sayesinde kaliteli müziğin keyfini çıkaracaksınız.

Salonumuzun kolonsuz yapıda olmasının en büyük artılarımızdan biri, bu sayede hiçbir masada konuklarınızın sizi görmesine engel teşkil edecek bir durum oluşmayacak ve kimse oturduğu yerden sahneyi görmek için çaba sarf etmeyecek.

Küçük misafirlerimizi de unutmadık siz düğününüzde eğlenirken aileleri ile birlikte gelen küçük misafirlerimiz ise onlar için yapılmış oyun parkımızda gönüllerince oynayacak, daha küçük misafirlerimiz için ise annelerini rahat ettirmek adına bebek bakım odamızda anneler rahatça bebeğinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Tüm bunların yanı sıra siz değerli misafirlerimizin sağlıklarını en çok önemsediğimiz bu Covid-19 sürecinde pandemiye uygun prosedürde yapılmış tavandaki 23 havalandırma sayesinde içerdeki havayı döndürmeden kirli havayı dışarı atarken temiz havayı salona sirküle eden havalandırma sistemimiz ile bulaşıcılığı en aza indiriyor ve sağlığınızı korumayı hedefliyoruz.

Nişanınız sırasında açık havaya çıkmak isteyen misafirlerimiz için ön cephede terasa açılan giriş çıkışlarımız sayesinde terastaki masalarımızda şehri izlerken terasta bulunan büfemizden misafirlerinize çay ve kahve ikramında bulunarak sizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz.

Ve tüm bunları misafirlerinize sunduğumuz bu salonda bizler güler yüzümüzle tüm organizasyon boyunca yanınızda oluyor ve bu en özel anınızı kendi anılarımıza katarak yolumuza devam ediyoruz.

Kaşüstü Mh, Devlet Karayolu Cd No: 19/3 Yomra / Trabzon