Dini Düğün Organizasyonu

Dini Düğün Organizasyonu
Hayallerinizdeki düğün organizasyonu

En mutlu gününüzde tercihen dini bir organizasyona ev sahipliği yapmak isteyebilirsiniz Çakırbey Ailesi olarak biz sizin isteklerinizi yerine getirmek için buradayız. Huzur dolu saatler geçirmenizi sağlamak için, biz ve ekibimiz siz değerli misafirlerimiz için çalışıyor olacağız. Düzenlenen semazen, ilahi ve daha birçok etkinlik ile konuklarınıza güzel anlar sunma fırsatını yakalayacaksınız. Özenle düzenlenen etkinlikler, profesyonel hizmet ve kalite anlayışımız ile kusursuz etkinlikler düzenlemek için biz buradayız.

1.000 kişi kapasiteli salonumuzda son dakika misafirlerinizin ayakta kalması gibi bir sorunla karşılaşmadan, her misafirinizin nikahınız sırasında sizi net görebilmesini sağlayan yükseltili sahnemizde, elinizde mikrofon olmasa bile size en uzak oturan misafirinize bile verdiğiniz EVET cevabını duyurabileceğiniz ve aynı zamanda sesin yüksekliğinden oluşabilecek uğultuyu önleyen yalıtım sistemimiz sayesinde uğultusuz salonun keyfini çıkaracaksınız.

Küçük misafirlerimizi de unutmadık siz düğününüzde eğlenirken aileleri ile birlikte gelen küçük misafirlerimiz ise onlar için yapılmış oyun parkımızda gönüllerince oynayacak, daha küçük misafirlerimiz için ise annelerini rahat ettirmek adına bebek bakım odamızda anneler rahatça bebeğinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Tüm bunların yanı sıra siz değerli misafirlerimizin sağlıklarını en çok önemsediğimiz bu Covid-19 sürecinde pandemiye uygun prosedürde yapılmış tavandaki 23 havalandırma sayesinde içerdeki havayı döndürmeden kirli havayı dışarı atarken temiz havayı salona sirküle eden havalandırma sistemimiz ile bulaşıcılığı en aza indiriyor ve sağlığınızı korumayı hedefliyoruz.

Düğününüz sırasında açık havaya çıkmak isteyen misafirlerimiz için ön cephede terasa açılan giriş çıkışlarımız sayesinde terastaki masalarımızda şehri izlerken terasta bulunan büfemizden misafirlerinize çay ve kahve ikramında bulunarak sizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz.

Ve tüm bunları misafirlerinize sunduğumuz bu salonda bizler güler yüzümüzle tüm düğün boyu yanınızda oluyor ve bu en özel anınızı kendi anılarımıza katarak yolumuza devam ediyoruz.

Kaşüstü Mh, Devlet Karayolu Cd No: 19/3 Yomra / Trabzon