Toplantı Organizasyonu

Toplantı Organizasyonu
Profesyonellik ve Konforun Buluştuğu Yer

Trabzon'un Toplantı Salonu Çakırbey Toplantı Salonu Bir toplantıda istenilen verime ulaşmak, organizasyon ile ilgili en ince detaylara verilen önem ile doğru orantılıdır. İşte bu noktada seçilen mekan ve mekanın kalitesi en önemli unsur haline gelmektedir. Siz sadece toplantınızın tarihi ve saatine karar verin bırakın gerisini tüm detayları ile Çakırbey Toplantı Salonu olarak biz sizin yerinize düşünelim.

Çakırbey Toplantı Salonu 1.000 kişi kapasiteli salonumuzda son dakika misafirlerinizin ayakta kalması gibi bir sorunla karşılaşmadan, her misafirinizin kürsüdeki konuşmacıyı net görebilmesini sağlayan yükseltili sahnemizde sesinizi yükseltmeden tavandaki yalıtım sistemi sayesinde elinizde mikrofon olmasa bile size en uzak oturan misafirinize sesinizi duyurabileceğiniz salonumuzda toplantınız kusursuzlaşacak.

Kolonsuz yapımız sayesinde sahne ve kürsü görüşü hiçbir şekilde engellenmez, katılımcılarınız toplantıdan kopmaz ve oturma düzeni kolonlara göre değil istediğiniz düzene göre oluşturulur.

Ve en önemlisi siz değerli misafirlerimizin sağlıklarını en çok önemsediğimiz bu Covid-19 sürecinde pandemiye uygun prosedürde yapılmış tavandaki 23 havalandırma sayesinde içerdeki havayı döndürmeden kirli havayı dışarı atarken temiz havayı salona sirküle eden havalandırma sistemimiz ile bulaşıcılığı en aza indiriyor ve sağlığınızı korumayı hedefliyoruz.

Toplantı arasında terasa açılan giriş çıkışlar sayesinde misafirleriniz şehri izlerken terasta bulunan büfemizden misafirlerinize çay ve kahve ikramında bulunarak sizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz.

Kaşüstü Mh, Devlet Karayolu Cd No: 19/3 Yomra / Trabzon